м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

ГоловнаСтатті та публікації→ Збірка меблів своїми руками: переваги і недоліки

Збірка меблів своїми руками: переваги і недоліки

Багато людей, що купили меблі (готові або на замовлення - ролі не грає), розмірковують над питанням: чи варто платити за складання меблів майстрам або зробити це самому?

Складання меблів своїми руками на перший погляд здається не таким вже складним процесом. Так давайте побачимо його плюси і мінуси.

Переваги самостійної збірки меблів

  1. Одна з головних полягає в тому, що ви економите гроші. Хто хоче додатково за щось платити? Ніхто. А так самі зробили, і гроші залишилися в кишені.
  2. Ви можете самі контролювати якість збірки. Якщо ви не зовсім новачок в цій справі, ви самі стежите за тим, щоб всі частини були ідеально складені, а шурупи - надійно прикручені.
  3. Ви бачите низьку якість матеріалів і фурнітури заздалегідь. Якщо раптом так виявилося, що вам привезли меблі з дефектами, ви це помітите ще до збірки і зможете повернути виробнику і замінити деталі. Міняти щось в вже зібраної меблів, часто, дуже складно, особливо якщо вони вбудовані.
  4. Ви можете отримати задоволення від процесу. Зробивши щось самим, ви отримуєте внутрішнє задоволення і гордість від того, що ви це змогли - якщо змогли:)

збирання меблів своїми руками

Недоліки самостійної збірки конструкцій

  1. Навряд чи хтось із вас - професійний мебляр. Інакше питання не виникло б. А якщо у вас немає спеціальних знань і практичних навичок в цій справі, швидше за все, ви допустите помилки. Багато чи мало - залежить від складності конструкції і вашої кмітливі. А за помилки, як відомо, доводиться платити: витраченими грошима, часом і нервами. Ну а якщо ви ще не зможете впоратися з інструментами, доведеться платити своїм здоров'ям.
  2. Ви і самі можете пошкодити деталі меблів просто через неправильне їх перевезення до місця збірки або ж в процесі. Тоді скаржитися буде не на кого і доведеться купувати нові. А ви ж так хотіли заощадити.
  3. Ви сильно втомитеся. Збірка меблів - це важка фізична праця. І одна справа - зібрати стілець, а зовсім інша - шафа або цілу кухню. Доводиться враховувати купу нюансів, мати справу з важкими листами МДФ, повзати на "четвереньках", укладаючи це в єдине ціле. Подумайте, чи готові ви до такого?
  4. Ви витратите більше часу, ніж якби це робили майстри. Що ж, це вже питання зручності. Чи готові ви кілька днів, а то і тижнів терпіти будинку "розгром"? Професійні збирачі мають з собою всі необхідні інструменти, яких у вас може не виявитися. До того ж, вони знають, що і як робити, так як робили це сотні разів. Для вас же все це буде вперше. Тому процес затягнеться як мінімум в два, а то і більше рази.

самостійна збірка меблів

На закінчення

інструменти для збірки меблів

Меблева фабрика "Майс" займається виготовленням меблів з доставкою і установкою меблів вже більше шести років. За цей час ми зібрали безліч конструкцій - легких і складних - тому знаємо процес зсередини. Як показує практика, люди відмовляються від послуги професійної збірки з метою економії. Але, з огляду на всі перераховані вище нюанси, подумайте: економите ви? Крім фінансової сторони варто врахувати ще і вашу компетентність в цих питаннях, так як меблями ви розраховуєте користуватися довгі роки. А якщо допустити помилки в збірці, потім доведеться пожинати проблеми. Ми рекомендуємо звертатися до професіоналів, які позбавлять вас від витраченого марно часу, нервів, а можливо і грошей.

Створено в «Seotm.UA»