м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

ГоловнаКонтакти

Як нас знайти

м. Житомир, вул. Київська, 77        

ТРЦ "Глобал UA"

Центр меблів та декору

068 289 45 90

050 271 86 82

063 538 73 38

maysmebli@gmail.com

mf_mays@ukr.net

м. Житомир, вул. Грушевського, 91

Офіс

0412 55 22 45

068 289 45 90

050 271 86 82

063 538 73 38

 maysmebli@gmail.com

 mf_mays@ukr.net

«Меблева фабрика «МайС» - якісні, стильні і недорогі меблі від кращих майстрів

Наша меблева фабрика вже довгі роки виготовляє широкий асортимент меблів, використовуючи тільки якісні, екологічно чисті і сучасні матеріали. Майстри фабрики «МайС» мають величезний досвід і з успіхом реалізують ексклюзивні проекти, розроблені дизайнерами компанії.

Меблі від фабрики «МайС» стильні і безпечні вироби для вашого дому та офісу

 «Фабрика меблів «Майс» - ідеальний варіант для тих, хто хоче придбати недорогі, але якісні меблі на замовлення в Києві. У нас ви зможете знайти комфортні і практичні вироби, які завдяки індивідуальному проекту, гармонійно впишуться у ваш особистий або робочий простір. Виготовлення меблів на замовлення, Київ, в якому так складно створити затишний дім для всієї сім'ї, - найвигідніший варіант. Так, меблі, створені за індивідуальним проектом, менш габаритні, ніж серійні аналоги, що дозволить вам заощадити зайві метри такого цінної житлової площі.

Меблі на замовлення в Києві ще не були такими доступними як зараз. Наша компанія володіє власним виробничим циклом, що дозволяє нам дотримуватися лояльної цінової політики і дарувати власним клієнтам приємні бонуси і знижки.

Меблі від фабрики «МайС» - вироби європейської якості за вітчизняними цінами

Виготовлення меблів на замовлення - вимагає від майстрів ювелірної точності, а від дизайнерів - створення стильною, зручною і якісною конструкції. У штаті компанії «МайС» працюють найбільш досвідчені та успішні фахівці, які за короткий термін створять корпусні меблі на замовлення на новітньому обладнанні та за сучасними технологіями.Якість нашої продукції підтверджена тисячами вдячних клієнтів, які оцінили наші вироби.

Якщо ви вирішили купити меблі на замовлення Київ недорого, то зробили правильний вибір, зайшовши на цю сторінку. Меблі, замовлення яких ви можете зробити прямо зараз по телефону, в режимі онлайн або в нашому офісі, завдяки новітнім технологіям і майстерності наших фахівців прослужать вам довго і не втратять з роками своїх естетичних якостей.

Створено в «Seotm.UA»