м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Меблі та кімнати для дівчаток від фабрики Майс

Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8
Фото 9
Фото 10
Фото 11
Фото 12
Фото 13
Фото 14
Фото 15
Фото 16
Фото 17
Фото 18

Дитячі кімнати для дівчаток: якісно і недорого - у нас це можливо!

Багато людей, які мають доньку, дуже серйозно підходять до вибору меблів в дитячу кімнату. Адже такі меблі повинна відповідати масі запитів: вона повинна бути якісною, з красивим забарвленням, повинна подобатися дитині, та й в принципі повинна бути доступною за своєю вартістю. Найбільш привабливі варіанти в наш час пропонує фабрика «Майс». Адже дитячі кімнати для дівчаток від цієї фабрики відповідають всім перерахованим вище характеристикам.

Чому меблі від компанії «Майс» так подобатися дівчатам?

Вся справа в тому, що сама організація гарнітурів дозволяє дитині повністю використовувати її. Завдяки цьому дівчинка матиме можливість самостійно проводити прибирання. Крім цього столи від фабрики «Майс» завдяки своїй ергономічності дозволятимуть дитині зосередитися на творчості чи уроках не відволікаючись. Велике значення має і зручність ліжка. Будь-яка дівчинка любить, щоб ліжко була м'яким і красивим. А в ліжечках від нашої фабрики будь-яка дівчинка буде засипати легко і швидко, а значить, буде повністю висипатися.

Чому меблі від компанії «Майс» так подобатися батькам?

Вся справа в тому, що дитячі меблі для дівчинки в Києві і Житомирі від компанії «Майс» володіють низкою відмінних характеристик, які гідно оцінить будь-який батько.

  • Стильний зовнішній вигляд і насичений колір. Завдяки йому, меблі відмінно вписуються в дизайн дитячої кімнати і виглядають дійсно дорого і красиво.
  • Ергономічність. Всі речі завжди будуть лежати на своїх місцях будь то іграшки, малюнки або книги. У дитячій кімнаті завжди буде чисто і затишно, завдяки спеціальним вбудованим елементам. А висувні ліжка допоможуть звільнити вільне місце в кімнаті.
  • Доступна ціна. Завдяки прямим замовленням у виробника кожен батько має можливість відмінно заощадити на покупці меблів.
  • Висока якість. Діти люблять не тільки спокійні, але і активні ігри. Вони можуть стрибати на ліжку, кидати м'яч, по кімнаті бігати. Природно, що меблі низької якості дуже швидко зношується. Але тільки не меблі нашої фабрики. Завдяки серйозному підходу до виробництва меблі для дівчаток від цієї фабрики виходить дійсно міцною і зносостійкого.
  • Чим можна пояснити високу якість меблів від фабрики «Майс»?

На виробництві працює велика команда фахівців. Спочатку розробкою стилістики меблів займаються кваліфіковані дизайнери, далі проект потрапляє в руки досвідчених майстрів, які використовують тільки сучасну техніку, якісні матеріали та міцні деталі. Тож не дивно, що меблі для кімнати дівчинки від компанії «Майс» є такий довговічною.

Чи довго чекати замовлення нових меблів?

Оперативність виконання заказов- один з головних принципів роботи фахівців нашої фабрики. Так, що клієнт може бути впевнений в тому, що меблі для дитячої кімнати дівчинки, купити яку він вирішив, буде виготовлена ​​і доставлена ​​йому в самі стислі терміни. Якщо ви мешкаєте в іншому місті, представники компанії обов'язково організують доставку найнадійнішими поштовими компаніями. Так, що відкладати такий чудовий замовлення назавтра просто немає сенсу. Краще замовити меблі для дівчинки прямо зараз, в перевіреної компанії «Майс».

Створено в «Seotm.UA»