м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Меблі та кімнати для хлопчиків від виробника Майс

Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8
Фото 9
Фото 10
Фото 11
Фото 12
Фото 13
Фото 14
Фото 15
Фото 16
Фото 17
Фото 18

Меблі для хлопчика від виробника фабрики Майс

Хлопчаки - народ серйозний! А з цього і меблі для хлопчика теж повинна бути серйозною. Милі казки і ніжні зворушливості - це не про них. Тим складніше доводиться батькам, коли постає питання про покупку меблів для спальні хлопчика. Адже вона повинна бути не просто дитячої, а хлоп'ячої! Ну і ще, для маминого спокою, зручною, безпечною, ергономічними, функціональної, довговічною, екологічно чистої і всякі інші дорослі дурниці.

Для спокою батьків

Вибираючи дитячі кімнати для хлопчиків, слід, перш за все, враховувати розміри приміщення. Для невеликих кімнат краще варіанти з можливістю трансформації або дворівневі системи. Це дозволяє залишити більше простору, так як меблі в дитячій не повинна займати більше 30% площі. Використання модульних систем дозволить доповнити наповнення кімнати в міру зростання потреб дитини. Дизайнери ФАБРИКИ "Майс" розробляють такі меблеві системи з урахуванням індивідуальних зауважень замовника, форми і розмірів приміщення, а також розташування джерел природного освітлення.

Для задоволення дитини

На наступному етапі спільної роботи визначається стилістика інтер'єру. Меблі можуть бути оформлена без тематичної спрямованості, і тоді акценти в кімнаті розставляють текстиль, аксесуари та оздоблювальні матеріали. Нейтральне оформлення дитячих меблів має переваги у вигляді відносно легкої зміни стилістики, якщо дитина підросла або змінив переваги.

Тематичну стилістику можна надавати використанням колірних комбінацій, форми або нанесенням на фасади зображень відповідного змісту.

Стилі оформлення меблів в дитячій кімнаті хлопчиків

Розробляючи індивідуальну стилістику, дизайнери разом з батьками (а краще, з хлопцями, їм-то видніше) можуть запропонувати оформити меблі для кімнати хлопчика в наступних варіантах:

  • Морська тематика - пірати, хвилі і пригоди міцно сидять в хлоп'ячих головах вже багато століть
  • Дикий захід - ковбої, розбійники, шерифи і індіанці дозволяють наповнити кімнату духом пригод
  • Наукова тематика - так-так, цифри і формули куди веселіше виглядають на меблях, ніж в зошитах
  • Природна тематика - хто не мріє жити в джунглях або пустелі?
  • Спортивна тематика - безмежний простір, але якщо є улюблений вид спорту, то варто віддати перевагу йому
  • Кіно- або мультгерої стають ближче, якщо живуть з тобою в одній кімнаті
  • Анімалістичні стилістика - щоб всім було зрозуміло, що в кімнаті мешкає небезпечний звір, тигр чи лев, не менш
  • Казкова тематика підходить для малюків, адже хлопці не відразу народжуються серйозними

Втім, фантазія Вашого сина, напевно куди багатшим, ніж у дизайнерів меблів. Їм залишиться лише втілити все його переваги на ... папері? Зовсім ні, на меблях!

Справа техніки

Дитячі меблі для хлопчика в Києві і Житомирі виготовляється фабрикою "Майс" на високотехнологічному обладнанні з використанням сертифікованих матеріалів. Співробітники компанії мають значний досвід роботи, що гарантує виготовлення якісної, безпечної і довговічної продукції в найкоротші терміни. Так що Вам залишається лише трохи почекати, поки команда професіоналів "Майс" виготовить, доставить, збере і встановить меблі, перетворивши просто кімнату, в Кімнату Мрії і об'єкт жадання товаришів по іграх!

Створено в «Seotm.UA»