м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Підліткові меблі в Києві від виробника фабрики Майс

№1
№2
№3
№4
№5
№6
№7
№8
№9
№10
№11
№12
№13
№14
№15
№16
№17
№18

Підліткові меблі. Меблі для підлітків на замовлення в Києві і Житомирі – Майс

Для підлітка дуже істотним є інтер'єр його кімнати. Це місце, в якому має бути затишно, комфортно і в якому він би відчував себе незалежним. Важливо приділяти особливу увагу тому, хто вже не дитина, але ще й не дорослий чоловік. Все навколо має допомагати розвиватися і вибрати правильний напрямок в житті. Підліткові меблі грає в цьому свою важливу роль.

Якою має бути меблі для дітей і підлітків?

Існує кілька важливих параметрів, якими повинна володіти меблі для кімнати підлітка. Варто виділити такі характеристики:

  • ергономічність (головна вимога – щоб підлітку було зручно і щоб він не відчував дискомфорту у власній кімнаті);
  • функціональність (мало обставити дитячу всілякими меблями, потрібно, щоб підліток користувався ними і вони допомагали в його повсякденному житті);
  • якість (з огляду на активність дітей, а також часто “вітряне” ставлення до предметів, потрібно вибирати тільки якісні і надійні в експлуатації матеріали);
  • безпеку (батьку як ніхто інший знають особливості характеру своєї дитини: спокійний, активний, агресивний, веселий, нервовий, тихий, рухливий – в будь-якому випадку всі предмети інтер'єру повинні бути безпечні у використанні);
  • модульність (діти дуже швидко ростуть і їхні смаки змінюються, в зв'язку з цим навколишні меблі теж повинні легко піддаватися змінам, модульні вироби відмінно зарекомендували себе в цьому питанні);
  • екологічна чистота (щоб не провокувати появу алергії у дитини, краще використовувати екологічно чисті матеріали).

Важливі моменти

Якщо в кімнату для маленької дитини вибрати меблі було дуже просто, то в підлітковому віці батьки можуть зіткнутися з деякими труднощами. Вибираючи меблі для підлітків, важливо враховувати їх особисту думку. Це той період, коли йому хочеться почати робити і вирішувати щось самому, бути незалежним і вільним від чийогось думки. Також як і вибір, надайте розміщення на розсуд підлітка. Допоможіть мудрою порадою, якщо бачите кардинально нераціональне використання місця в кімнаті.

Враховуйте те, що у підлітка у міру дорослішання накопичується багато речей. Всі їх необхідно розмістити в потрібні і доступні місця. Для цього відмінно підійде невелика шафа-купе з достатньою кількістю полиць, ящиків, відділень для одягу та інших предметів. У ньому також зручно зберігати книги, зошити та канцелярське приладдя. Пам'ятайте також, що діти не дуже люблять прибирання, тому шафа повинна бути максимально зручною для зберігання речей. Щоб шафа-купе ідеально вписалася в дитячу кімнату, то правильним рішенням стане підліткові меблі на замовлення. Фабрика врахує побажання батьків і дитини.

Чим обставити дитячу?

Цим питанням задаються багато батьків. Насправді немає універсального повного набору, який би вирішував всі проблеми. Для кожного випадку і для кожного підлітка все індивідуально. Стандартними, як не дивно, виявляються: ліжко, стіл, стілець, шафа. Все інше залежить від уподобань та інтересів дитини.

Незважаючи на те, яку модель, форму і розміри ліжка вибере Ваша дитина, пам'ятайте, що в першу чергу дитячі меблі для підлітків повинні бути зручною. Іноді хлопчики загоряються бажанням мати ліжко в формі машини або який-небудь інший речі. При цьому вона може мати гострі кути або високі борти. Враховуйте ці моменти.

Знаючи переваги і інтереси підлітка, не важко буде визначити, скільки часу він проводить за столом. На основі цього визначайте форму і розмір столу, кількість стільців. Визначивши всі переваги, вирушайте на фабрику Майс щоб зробити меблі для підлітків на замовлення.

Створено в «Seotm.UA»