м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

ДСП Egger

В усьому світі в сфері виготовлення меблів лідирує ламіновані ДСП. Цей матеріал більш всіх застосовується для виготовлення корпусних меблів. Його роблять з деревної стружки, покриваючи готові плити спеціальної так званої меламіновою плівкою. Відмінні характеристики і недорога вартість ламінованого ДСП дозволяють використовувати його для внутрішньо-оздоблювальних робіт і виробництва перегородок декоративного призначення.

ДСП торгової марки Egger

Всесвітньо відома компанія Egger виробляє високоякісну? екологічно чисту і надійну продукцію, яка є затребуваною як у нашій країні, так і за її межами.

Ламіноване ДСП Еgger проводиться в декількох країнах, в яких працює 15 заводів. Кожен з них неухильно дотримується трьох принципів:

  1. виробництво, орієнтоване на енергозбереження,  
  2. розумне використання лісових ресурсів,  
  3. екологічно чисті і безпечні логістичні системи.

Компанія Еггер з кожним разом впроваджує новинки технологій і використовує сучасне обладнання, завдяки чому справляє матеріали, які ідеально підходять для того. щоб робити стильні і якісні меблі.

Переваги ламінованого ДСП Еггер

Матеріали виробництва Egger заслужили довіру покупців завдяки:

  • зносостійкості (вони гідно витримують різні механічні пошкодження типу подряпин, ударів тощо.);
  • простоти обробки;
  • екологічності (вони повністю безпечні навіть при тривалій експлуатації);
  • відсутності характерного запаху і відповідності нормам гігієни, тому багато хто вибирає ДСП Еггер для виготовлення предметів меблів для дітей;
  • великому асортименту кольорів і фактур, що імітують цінні породи дерев, натуральний камінь, шкіру і т.д ..

На сайті компанії "Майс Меблі" Ви можете купити ламіноване дсп Еггер за доступною ціною. Доставка здійснюється по Житомиру, Києву і всій Україні. Наші консультанти з радістю допоможуть, якщо у вас виникнуть питання.

Вдалого вибору!

Створено в «Seotm.UA»