м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Фасади МДФ

На сьогоднішній день серед матеріалів, використовуваних для виготовлення меблевих фасадів, лідирує МДФ. Це досить міцна деревно-волокниста плита, яка має середню щільність і відмінні характеристики. До того ж, МДФ відноситься до бюджетних матеріалів, хоч він і дорожче ДСП.

Сучасні технології дозволяють виробляти міцні, стійкі до вологи, практичні і, до того ж, красиві фасади МДФ. Завдяки таким характеристикам, матеріал відмінно підходить для будь-яких меблів, а особливо кухонних, які постійно піддаються перепадам температури і вологості в приміщенні.

Є кілька видів фасадів з МДФ

  1. З плівковим покриттям. Це недорогий, але досить практичний варіант. Якщо сама плівка є якісною, а також дотримані всі умови її нанесення на виріб, тоді і вся конструкція буде якісною.
  2. Покриті фарбою. Таке покриття нагадує фарбу, яку використовують для автомобілів: на ньому нескладно зробити подряпину, також постійно будуть проявлятися сліди рук і пальців. Однак такий фасад має досить широкий спектр оформлення та надає кімнаті розкішного вигляду. За вартістю такі вироби дорожчі за плівкові.
  3. Рамкові (або з профілю). За виглядом вони нагадують рамку. Досить популярна комбінація з двох кольорів. Вони коштують дешевше фарбованих варіантів, але дорожчі за плівкові. Міцні і красиві на вигляд.
  4. Пластикові. Також є досить міцними, надійними і красивими. Це найдорожчий вид фасадів.

Компанія “Майс-Меблі” пропонує вам якісні фасади з різних матеріалів на замовлення, зокрема з МДФ.

Ми пропонуємо:

  • надійність;
  • оптимальні ціни;
  • широкий вибір кольорів;
  • професійну допомогу дизайнера.

Надішліть заявку на замовлення на сайті “Майс-Меблі”, і отримаєте якісний виріб вашої мрії з доставкою в Житомир, Київ та інші міста України. Звертайтеся за більш детальною інформацією.

Створено в «Seotm.UA»