м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

ДСП

На сьогоднішній день існує великий вибір матеріалів для виробництва меблів. Серед них великою популярністю користується ДСП, зокрема ламіноване, яке ми також активно використовується. Маючи інформацію про цей матеріал, Ви зможете зробити розумну покупку.

ДСП за своєю суттю складається з деревної стружки і тирси, які просякнуті невеликим відсотком формальдегіду (є сполучним елементом). Завдяки цим показникам матеріал легкий в обробці і недорогий за ціною. Подивитися і замовити ламіноване ДСП (Київ, Житомир) можна в каталозі "Майс Меблі".

Технологія виробництва

Листи ламінованого ДСП покриті спеціальною паперово-смоляною речовиною (плівкою). Її виготовляють з паперу, яка має своєрідну фактуру. Після просочення, вона стає трохи жорсткіше, але разом з тим - тендітніші. Потім, лист ДСП пресом і зверху покривають плівкою. Це роблять двома способами:

  1. кашируванням - наносять на лист паперово-смолянисту плівку, яку приклеюють на поверхню виробу;
  2. ламінуванням - обробляють декоративним розчином в умовах надвисокої температури і підвищеного рівня тиску (такий спосіб більш витратний, зате більш якісний).

Ламіноване ДСП: переваги та недоліки

До явними плюсами цього матеріалу відносяться:

  • стійкість до ударів і подряпин,
  • широкий вибір фактур і колірних рішень,  
  • відмінна імітація цінних порід натурального дерева,
  • стійкість до екстремальних температурних режимів (можна ставити на голу поверхню гарячі сковороди, чашки, кавники без шкоди для вироби).

Що стосується мінусів, то їх два:

  1. немає можливості для тонкої обробки матеріалу,  
  2. наявність формальдегідних смол.

Щоб купити ламіноване ДСП, досить зв'язатися зручним для Вас способом з нашими менеджерами, які допоможуть з вибором, проконсультують щодо умов оплати та доставки, а також дадуть відповідь на інші питання, що Вас цікавлять.

Створено в «Seotm.UA»