м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

MONTELLI

Montelli – це штучний матеріал, який імітує камінь. Його широко застосовують у виготовленні меблів, підвіконь, стільниць та ін. Нерідко їм облицьовують стіни медичних установ, ресторанів, салонів краси і магазинів. Винайшла його колись в 1995 році компанія DuPont. Цей несправжній камінь схожий на Corian, але за ціною - дешевше.

Особливості матеріалу

Штучний камінь Montelli має:

  • непориста поверхня, тому він не дає можливості утворитися сприятливому для розмноження бактерій середовищу;

  • однорідну і тверду текстуру, що дозволяє довгий час зберігати новий вид і не боятися подряпин і ударів;

  • унікальне безшовне склеювання, завдяки якому його легко відреставрувати, а відновлена ​​поверхня виглядає як нова.

Поверхня стільниць Montelli залишається у відмінному вигляді, при тому, що доглядати за ними дуже легко. Часті плями дуже просто видалити за допомогою будь-якого миючого або неабразивного миючого засобу.

Особливість каменю Montelli в тому, що завдяки плавності ліній і блискучій поверхні він додає інтер'єру неповторного витонченості та елегантності. Крім того, він володіє прекрасними фізичними властивостями, простотою монтажу та обробки. Саме тому цей матеріал часто вибирають для виготовлення кухонних меблів дизайнери та архітектори.

Стільниці Montelli: переваги

  • Висока якість. Довговічність Montelli в з'єднанні з красою робить його лідером серед матеріалів для створення ідеальної кухні.

  • Порівняльна легкість. Саме завдяки їй покупець може заощадити пристойну суму при виконанні облицювальних робіт, а також не навантажувати несучу конструкцію.

  • Невисока ціна. Вартість стільниць з каменю Montelli в компанії “Майс Меблі” (Київ) відрізняються вигідною ціною на штучний матеріал.

  • Екологічна безпека. Якість і екологічність каменю Montelli підтверджено гігієнічним сертифікатом.

Зробіть стільниці зі штучного каменю Montelli на замовлення і Ви здивуєтеся, як зміниться Ваша кухня!

Створено в «Seotm.UA»