м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Направляючі "Linken System" Німеччина

Використання напрямних Linken System надає максимум задоволення від безпосереднього використання меблів, так як виключається будь-яка можливість заклинювання або перекосу висувних ящиків.

Роликового типу

Свого часу роликові напрямні справили цілий фурор на ринку меблевої фурнітури, але часи йдуть і технології постійно вдосконалюються і не далеко той час, коли інноваційні системи витіснять роликові напрямні повністю. Але для тих, у кого меблі використовується на роликових напрямних, є можливість здійснення заміни на телескопічні і напрямні прихованого монтажу від компанії Linken System.

Телескопічного типу

У порівнянні з роликовими елементами телескопічні аналоги від компанії Linken System характеризуються повним висуванням ящика, а також плавним і тихим ходом. Також використовується надійна фіксація, яка виключає можливість випадання навіть повністю заповненого ящика з полозів. Всі телескопічні елементи Linken System виготовляються виключно з високоякісної сталі, також здійснюється цинкова обробка, власне, що і надає їм привабливий зовнішній вигляд і зберігає всі елементи Linken System від згубного впливу вологи.

До монтажних робіт таких елементів пред'являється дотримання певних правил, за рахунок чого і відсутній будь-який люфт. При виробництві використовується сталь товщиною півтора міліметра, що дає можливість витримувати навантаження в 50 кг.

Прихованого монтажу

Вони укомплектовані двома прихованими доводчиками, завдяки яким забезпечується плавне і безшумне закриття/відкриття ящика. Такі меблеві напрямні від компанії Linken System прикрасять меблі відсутністю будь-яких ручок. Для відкриття ящика досить буде несильно натиснути на його фасад. Дані елементи Linken System мають наступні переваги: ​​

  • Всі елементи ховаються з нижньої частини ящика, що надає зовнішньому вигляду більше витонченості і естетики;
  • Здійснюється повне висування ящиків при мінімальних зусиллях;  
  • Комфортне кріплення дає можливість швидкого зняття і установки ящика;
  • Гарантійний період свідчить про те, що такі елементи лінки Систем можуть витримати близько 100 000 циклів відкриття і закриття.

Напрямні елементи Linken System є еталоном якості, довговічності і надійності.

Створено в «Seotm.UA»