м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Направляючі

Сучасні меблі вимагають різноманітної фурнітури. Напрямні для меблів – одна з найважливіших деталей для висувних частин, таких як ящики, і розсувних, як столи. Саме ця деталь відповідає за легке ковзання при висуванні, міцність, комфорт користування. Зручність меблів можна забезпечити при правильному виборі напрямних.

Види і особливості напрямних

Меблярі постають перед вибором – роликові або кулькові. Тут головну роль відіграє призначення меблів, майбутня вага вмісту ящиків.

Плюси кулькових конструкцій:

  • прийнятна ціна;
  • простота конструкції;
  • легкість процесу установки;
  • зручне висування.

Переваги роликових напрямних:

  • можливість повного висунення;
  • висока надійність конструкції;
  • опція повного висунення ящиків.

У кожному з варіантів напрямні для ящиків мають свої мінуси. Кулькові – безсилі перед важкою вагою, не висуваються до кінця, складно виймаються. Конструкції роликового виду не надто щадять гаманець. Але при потребі дозволяють повністю виймати ящик і повертати на місце.

Коли потрібно витягнути ящик, використовуйте простий алгоритм:

  1. Максимально висуньте ящик.
  2. Трохи підніміть.
  3. Легким, плавним рухом потягніть на себе.

Повертати на місце також просто. Зробіть ті ж дії в зворотному порядку.

Висновок: вибираємо конструкції відповідно можливостей гаманця, ваги речей. Не забуваємо про особисті уподобання: повне або часткове висування.

На що звернути увагу при виборі

Матеріал не повинен бути тонким. Якщо товщина менше 1 мм, то покладатися на надійність таких деталей не варто. Тут правильніше вибрати метал товстіший, ніж заощадити. Спробуйте конструкцію на легкість руху. Для довговічного, комфортного користування роликові й кулькові напрямні повинні бути якісними.

Не важливо, шукаєте ви деталь для ремонту або для меблів на замовлення. Іноді варто покладатися на інтуїцію. Недобросовісний продавець може відвернути вашу увагу від дефектів або видати їх за несуттєві. Розгляньте, доторкніться з усіх боків. Не викликає довіри – потрібно шукати далі. Ідеальний варіант купити напрямні у перевіреного продавця.

Створено в «Seotm.UA»