м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Ручки "Cebi" Турція

Деталі, що формують стиль

Давно канули в літа часи бароко, що прославилися витонченим живописом, вражаючою архітектурою і розкішним оформленням предметів інтер'єру. Меблі, прикрашені химерними завитками, вигадливою різьбою і покриті позолотою. Наявність цих предметів підкреслювало високий статус їх власника, створюючи атмосферу розкоші і багатства в будинку.

У наш час настільки химерні деталі розцінюються як надмірність інтер'єру. На перше місце виходить якісна і лаконічна дизайнерська обстановка відрізняється функціональністю, простотою і наявністю деталей, що формують загальну стилістичну картину. Зокрема при оформленні меблів особлива увага приділяється колірній гамі, пропорціям і фурнітурі. Всьому цьому відповідає продукція турецької фірми "Cebi", яка пропонує великий вибір фурнітури для предметів інтер'єру.

Фірмою представлений широкий вибір меблевих ручок від недорогого погонажу до ексклюзивний дизайнерських моделей. Турецькі ручки для меблів виготовлені з нікельованої або хромованого металу з глянсовим покриттям. Крім того, спеціально для дитячих кімнат, розроблена фурнітура з пластика. Спеціалісти компанії Cebi допоможуть вам підібрати потрібні Вам моделі ручок.

Адже Cebi ручки це:

  • Відмінна якість;
  • Консультації висококваліфікованих дизайнерів;
  • Конкурентні ціни;
  • Різноманітні забарвлення;
  • Сучасний дизайн, яким славляться ручки Cebi;
  • Оперативна доставка.

Широкий асортимент фурнітури сучасного меблевого ринку відповідає всім вимогам необхідної стилізації приміщення, будь то затишна квартира або строгий діловий офіс. Серед такого великого розмаїття пропозицій слід віддавати переваги виробникам меблевої фурнітури, що зарекомендували себе  – фірмі Cebi.

Турецькі меблеві ручки стануть справжньою знахідкою не тільки для професійних дизайнерів, але і для початківців робити перші кроки в стилізації предметів інтер'єру. Наша продукція по праву завоювала світовий ринок.

Створено в «Seotm.UA»