м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Ручки "ДС" Китай

Важко уявити сучасну квартиру або офіс без меблів. При цьому важливим елементом, який ми практично не помічаємо в повсякденному житті, є меблева фурнітура, проте її відсутність значно б ускладнило використання меблів. Крім того, всілякі ручки, петлі, замки створюють певний стиль приміщенню, який може багато розповісти про естетичні смаки його господаря.

Одним зі світових лідерів з виробництва меблевої фурнітури, і зокрема ручок, є китайська компанія «ДС».

Китайські ручки для меблів можна умовно розбити на кілька категорій:

  • дитячі ручки ДС;
  • ретро;
  • класик;
  • фарфор;
  • модерн;
  • пластик.

Комплектуючі для дитячих випускаються у вигляді всіляких зайчиків, рибок, черепашок та інших фігурок, які викликають радість і позитивні емоції у дітей. Такі елементи ідеально підійдуть для меблів в дитячій кімнаті.

Деталі класу ретро чимось схожі на предмети середньовіччя. Така фурнітура ДС безсумнівно сподобається любителям старовини.

Класична фурнітура ДС буде відмінно виглядати в офісних приміщеннях. Вона створть діловий стиль і строгість будь-якого кабінету або офісу.

Порцелянові деталі ДС - це цілий витвір мистецтва. Різної форми і оформлення, з різними художніми малюнками, вони підкреслюють розкіш апартаментів, відмінно підійдуть для меблів, що знаходиться в залі і спальні.

Фурнітура ДС модерн і пластик не виділяються красою і вишуканістю, в той же час вона практична і довговічна, а також найбільш дешева.

Відмінною особливістю ручок ДС є їх висока якість, що підтверджується безліччю постійних клієнтів. Комплектуючі для меблів китайського виробництва відмінно зарекомендували себе в даному сегменті ринку і отримали заслужену популярність в різних країнах світу.

Створено в «Seotm.UA»