м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Ручки

Ручки для меблів, хоч і не такі помітні, як, наприклад, фасади, проте кардинально впливають на загальний вигляд виробу. На сьогоднішній день дизайнери виготовляють різні варіанти фурнітури, і комплектуючих, тому кожен може купити те, що йому найбільше підходить.

За типом конструкції вироби бувають:

  1. статичними (елементи не рухаються);
  2. рухливими (є рухливі елементи);
  3. з підвіскою (підходять для більш старовинного стилю).

З чого роблять меблеві ручки?

Дизайнери зосереджують свою увагу на деталі меблів не менше, ніж на конструкції в цілому, адже, як кажуть, - все складається з дрібниць. У сучасному виробництві використовують три основних матеріалу:

  • метал;
  • дерево;
  • скло;
  • пластик.

Виробники можуть використовувати як якийсь один матеріал, так і поєднувати в собі два або навіть три види.

Найбільш прості і дешеві - пластикові ручки для меблів. Вони дозволяють зробити різноманітні за формою види вироби, даючи місце Вашої фантазії. Хоча натуральне дерево (наприклад, дуб) або бронза виглядають більш розкішно, а також є більш довговічним матеріалом. Через ці якості, відповідно, зростає і ціна на вироби.

Одним з вишуканих матеріалів для виготовлення меблів і комплектуючих є скло. Незважаючи на свою крихкість, воно користується великою популярністю, надаючи як меблевим ручкам, так і конструкцій в цілому неймовірно витончений і неповторний вигляд.

Як кріпити ручки?

Ручки для меблів можна закріпити двома способами:

  1. до фасаду шафи,
  2. до гарнітуру.

Це роблять за допомогою клею і гвинта або шурупів. Другий спосіб є більш надійним. Використовувати клей рекомендується тільки в тому випадку, якщо вони там - лише декорація.

Купити ручки для меблів за доступними цінами, а також замовити виготовлення меблів Ви завжди можете в компанії “Майс Мебл". Зв'яжіться з нами зазначеними на сайті способами і ми проконсультуємо по всіх питаннях.

Створено в «Seotm.UA»