м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Стільниці "Egger"

Компанія Еггер (Австрія) виробляє різні види красивих і, в той же час, якісних плит з ДСП. Їх головною відмінною рисою є легкість. З цим матеріалом набагато простіше працювати, а виготовлені меблі надалі легше, ніж інші конструкції.

Якщо Ви вирішили оновити свою кухню, радимо звернути увагу на стільниці egger. Ціна в Києві на ці вироби цілком прийнятна. враховуючи характеристики плит.

Властивості стільниць Еггер

Стільниця Egger відмінно підходить для щоденного використання. Їй характерні:

  • стійкість до високих температур, харчових кислот і механічних пошкоджень,

  • хороша переносимість вологості (не розбухає, коли багато пари або води, що особливо важливо для кухонних меблів),

  • здатність до витримки високих навантажень,

  • простота в догляді.

Різноманітність декорів дозволяє створити стільниці будь-якого стилю. Ви можете замовити виріб з імітацією під натуральну деревину або камінь (мармур або граніт), з різними матеріалами кромок, відповідними варіантами декору.

Стандартні розміри

  • 4100 x 600 мм

  • 4100 x 920 мм

Товщина плит зазвичай має 38 мм. При необхідності наша компанія виготовить Еггер стільниці на замовлення за індивідуальними параметрами.

Екологічність - перш за все

Австрійський виробник Egger приділили особливу увагу екологічності своїх виробів. Плити виготовляють з деревини високої якості, використовуючи сучасне обладнання. Це дозволяє отримати ідеально гладку поверхню, стильні варіанти декору, а також безпечну і міцну меблі.

Де замовити?

Вартість стільниць Еггер в Києві не дуже висока (при відмінній якості), тому компанія “Майс Меблі” віддає перевагу цьому виробникові, виготовляючи корпусні меблі для кухні. Перед тим, як купити стільниці Egger, рекомендуємо подивитися каталог виробів. Якщо вам потрібна будь-яка допомога у виборі плит або матеріалів для подальшої обробки і монтажу, зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті. Фахівці допоможуть найближчим часом.

Створено в «Seotm.UA»