м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Стільниці "Luxeform"

Стільниця є одним з головних елементів кухонних меблів. Вона повинна бути практична і одночасно стильна. Крім того, стільниця повинна бути стійкою до подряпин і ударів, оскільки в сучасних кухнях вона - основна робоча поверхня.

В інтернет-магазині "Майс Меблі" представлений широкий асортимент стільниць luxeform, тому Ви зможете підібрати ту, яка ідеально підійде до Вашого інтер'єру і прикрасить Вашу кухню. Оптимальні ціни на продукцію, а також різні способи оплати та доставки.

Luxeform – вітчизняна компанія, яка з 2002 року випускає продукцію європейської якості, використовуючи у виробництві сертифіковане обладнання з Італії та Німеччини. Стільниці Люксформ з'єднують в собі стильний дизайн, надійність виробів і безпеку матеріалу. Наша компанія надає продукцію цієї торгової марки, так як розуміє вигоди оптимального співвідношення ціни і якості в Україні.

Технологія виробництва luxeform  

Компанія Люксформ постійно покращує якість своєї продукції. На сьогоднішній день може похвалитися:  

  1. Захисною вставкою з МДФ під заокругленням, які мають товщину в 38 мм і за рахунок більшої щільності роблять цю частину стільниці міцнішою. ​​
  2. Використанням спеціальної пакувальної термоплівки для посиленого захисту під час перевезення і тривалого зберігання.
  3. Відсутністю схилу пластикових елементів на торцях виробів, що значно допомагає при зберіганні і монтажі.

схема стільниці

Компанією Luxeform використовується тільки сертифіковане обладнання німецького, польського та італійського виробництва. Всі технологічні параметри і вимоги ретельно дотримуються, тому процес виробництва не несе небезпеки для навколишнього середовища. Сьогодні обладнання luxeform за технічними характеристиками - саме передове і прогресивне в технології облицювання ДСП. 

Якщо Ви шукайте надійні стільниці luxeform, каталог компанії "Майс Меблі" надає різні варіанти цієї продукції. Виберіть одне з кращих сучасних рішень для своєї кухні.

Створено в «Seotm.UA»