м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Стільниці

Матеріали

Продумуючи меблевий гарнітур для кухні, важливо правильно вибрати кухонну стільницю.

Для виготовлення стільниць використовують різні матеріали, від класичних до високотехнологічних. Можна замовити вироби з:

  • деревно-стружкової плити (ДСП),

  • натурального дерева,

  • натурального каменю,

  • загартованого скла,

  • акрилу,

  • штучного каменю.

Кожен з цих матеріалів має свої переваг та недоліки. Найбільш поширеними є стільниці з ДСП, так як це найбільш оптимальний варіант у співвідношенні ціна-якість. Поговоримо про них докладніше.

Яку замовити стільницю на кухню?

Виготовлення стільниць з ДСП в Києві, як ми говорили, користується великим попитом. На це є кілька причин:

  1. Такий виріб буває різної текстури і має широку гаму кольорів. Це означає, що покупець може підібрати таку, яка відмінно впишеться в наявний дизайн інтер'єру.

  2. Поверхня стільниці обробляють спеціальним пластиком високого ступеня гігієнічності. По суті, це багатошаровий папір, яку просочують смолами, пресують під великим тиском, а зверху захищають зносостійким полімером. Саме тому таке стільниці - досить міцні і надійні.

  3. Ці вироби - красиві і практичні. Вони стійкі до вологи, прості в догляді, стійкі до ударів і подряпин, а також екологічні. Все це дуже важливо для меблів на кухню.

  4. Мають прийнятну вартість. Вони коштують дешевше, ніж, наприклад, вироби з натурального дерева або каменю, але також довговічні і якісні.

Де купити?

У компанії “Майс Меблі” Ви можете купити виготовлення стільниць на замовлення високої якості за доступною ціною. На сайті доступний каталог стільниць для кухні недорого, в якому наданий широкий вибір продукції. Також Ви можете замовити прорахунок меблів або викликати замірника онлайн.

Створено в «Seotm.UA»