м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Завіси "ДС

Петлі “ДС” - довговічність Ваших меблів

Крім надійної основи і красивого фасаду, в побутових меблів присутні різні елементи, які дозволяють їй нормально функціонувати і не ламатися. Одні з таких елементів - петлі меблеві ДС. На них кріпляться дверки шаф, кухонь, спалень і виробів. Хоч ця деталь малопомітна, від неї прямо залежить, наскільки Ваші меблі будуть довговічною і наскільки зручно нею буде користуватися.

Щоб закриття дверцят було легким, безшумним і плавним, особливу увагу приділіть вибору такого виду фурнітури, як петлі. Не обов'язково бути знавцем у виробництві меблів, щоб вибрати якісні деталі. Просто прислухайтеся до порад фахівців. Наша компанія використовує петлі для меблів DC, які на сьогоднішній день є одними з кращих.

Переваги

Фурнітура марки DC відмінно поводиться в процесі тривалої експлуатації. Її виготовляють, використовуючи новітні технології, а також жорсткий контроль якості, тому до Вас ніколи не потраплять браковані вироби. Компанія “Майс Меблі” пропонує широкий асортимент петель ДС:

  • Накладних;
  • Внутрішніх;
  • Рівнолежачх;
  • Вкладних;
  • Полунакладних.

Вони використовуються в залежності від призначення. Наприклад, за допомогою накладних фасад кріпиться на торці бічної стінки, а внутрішні використовують всередині отворів. Що стосується рівнолежачих петлею ДС, вони надійно тримають перпендикулярні площини.

Деталі фурнітури з доводчиком трохи дорожче, але ціна того варта. Адже ці вироби дозволяють дверцята закриваться дещо уповільнено і плавно, не руйнуючи сильними ударами меблі.

Де замовити петлі для меблів DC?

В інтернет-магазині “Майс меблі” Ви знайдете міцну фурнітуру, яка буде служити Вам довгі роки. У виробництві ми використовуємо деталі тільки надійних виробників, тому якість більш, ніж виправдовує ціну. Доставляємо продукцію в усі міста України.

Створено в «Seotm.UA»