м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Завіси "Linken System"

Linken system - це компанія, яка надає меблеву фурнітуру. У себе вона поєднує: стильний дизайн, 100% функціональність, висока якість і довговічність. Уже не перший рік компанія Linken перебувати на торговому ринку України і радує своїх клієнтів.

Одна з продукцій компанії Linken System - петлі. Вони застосовуються від меблевого фасаду з ДСП до дверних накладок MDF.

Є три різновиди петель:

1. Slide-on

Має 5 положень:

  1. 30 °
  2. 45 °
  3. 90 °
  4. 135 °
  5. 165 °

Ця петля кріпиться на скло і алюмінієвого профілю. Також в її складі немає пружинки, а замість цього встановлена ​​посилена лапка.

Унікальна конструкція деталі буде утримувати його на лапці при досить ослабленому гвинті. При надійній фіксації гвинта (у якого шестигранна насічка), це не дає йому мимовільно викрутитися. Новітня технологія покриття нікелем, забезпечує матеріалу стійкість до коррозіі. Саме тому, їх можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

2. Clip-on

Цей тип петлі має 2 положення: 30 і 45. 
Забезпечує фронтальне регулювання і стабільно регулює в процесі експлуатації. Завдяки потужним зачепам даний виріб надійно фіксується. При плавному самозачинення фасаду, забезпечується використанням вбудованого демпфера (доводчика)

3. Soft Close

Ця система фірми Linken System забезпечує плавне закриття об'єкта до якого воно прикріплене. Є можливість багаторазового встановлення при цьому не збиваючи регулювання. До кожної петлі є схема монтажу, на якій все детально описано. Підвищена надійність петель Soft Close забезпечується набором пластин, що з'єднують осі шарнірів.

Всі петлі зроблені зі сталі, яка покрита нікелем і гарантовано прослужать до 10 років (з кількістю відкривання до 100 000 разів).

Фурнітура лінки представлена ​​в каталозі інтернет-магазину "Майс Меблі". У Вас є чудова можливість купити продукцію Linken System за доступними цінами з доставкою.

Створено в «Seotm.UA»