м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Завіси

Петлі меблеві - це не завжди помітні, але вкрай важливі механізми, які дозволяють меблевим конструкціям нормально функціонувати, а нам - комфортно ними користуватися (відкривати, закривати, висувати і т.д). Петлі запобігають перекосам протягом довгого користування меблями, допомагають регулювати напрямок відкривання дверей, не допускають скрип при відкритті, фіксують двері, коли вони закриті т.д.

Основні види петель:

 • чотири шарнірні;
 • карткові;
 • рояльні.

На сьогоднішній день практично завжди використовують чотири шарнірні петлі. Вони здатні:

 1. регулювати (вирівнювати) фасади;
 2. тримати дверку в закритій, не дозволяючи їй самовільно відкриватися;
 3. тримати фасад в рівному становищі, щоб при відкриванні не зачіпати інші деталі.

Залежно від типу виробу і необхідних функцій відповідно вибирають петлі:

 1. Накладні. Вони розташовуються на торцях бічних панелей таким чином, що повністю їх закривають. У підсумку на фасаді не видно перегородок.
 2. Частково накладні. Такі петлі закривають тільки якусь частину поверхні меблів з торця. Їх часто застосовують, коли встановлюють дві дверки з обох сторін.
 3. Вкладні петлі. Вони хоч і практичні, але не естетичні, так як із зовнішнього боку видно торці панелей, де вони встановлені.
 4. Інверсні. Застосовується для монтажу вбудованих моделей шаф або кухонь. Вони приховують кривизни стін, але при відхиленні до 3-х мм можуть некоректно функціонувати.
 5. Кутові. Встановлюються в кутових шафах, будучи зазвичай встановлені під кутом 135 гр (45гр), хоча можливі й інші варіанти.
 6. Карткові і рояльні. І використовують в основному, коли виготовляють вироби з дерева в старовинному стилі (ретро, ​​наприклад) або не фабричне виробництво, так як чотирьохшарнірні петлі мають все-таки більше переваг.

Рекомендуємо звернутися в компанію "Майс Меблі" і купити меблі на замовлення за доступною вартості. Ми використовуємо тільки високоякісні петлі для меблів, забезпечуючи тим самим надійність і функціональність виробів.

Створено в «Seotm.UA»