м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

ГоловнаКонструктор

Конструктор

Вже давно шафи-купе витіснили звичайні меблі завдяки своїй місткості, функціональності і красивому зовнішньому вигляду. Вони дозволяють зберігати велику кількість речей, і при цьому раціонально використовувати простір в приміщенні.

Сучасні технології дозволяють зробити конструкцію шафи-купе на замовлення будь-якого розміру, форми і оформлення. Завдяки цьому ви зможете задіяти незручну нішу, приховати недоліки планування і перетворити кімнату меблями своєї мрії. Звертайтеся в компанію "Майс-Меблі" за більш детальною інформацією.

Конструктор шафи купе онлайн

Говорячи про шафи-купе, цей вид меблів представлений великою різноманітністю моделей. Покупець може вибрати будь-який колір і форму, які дозволять виробу ідеально вписатися в інтер'єр. Але не завжди цей вибір легкий. Адже хочеться побачити, як буде виглядати конструкція ще до того, як її зберуть у вас в квартирі, та й вартість потрібно було б знати заздалегідь. Для цього ми зробили безкоштовний конструктор шаф-купе - інструмент, який дозволяє ненадовго відчути себе дизайнером, створивши ваші майбутні меблі мрії, а також прорахувавши їх вартість в режимі онлайн.

На сайті компанії "Майс-Меблі" ви легко можете спробувати створити унікальну модель, враховуючи свої побажання, особливості приміщення і бюджет. Зручний конструктор має всі необхідні для прорахунку параметри: розміри вироби, матеріал виготовлення, варіанти дизайну, кількість дверей, внутрішнє наповнення і т.д ..

Спроектуйте потрібну модель для просторого передпокою, невеликого коридору, затишної спальні, малогабаритної кухні - все в ваших руках. А функція 3d конструктора дозволить створити об'ємні моделі і побачити їх розташування у вас в кімнаті.

Шафи-купе від "Майс"

Зробивши замовлення в нашій компанії, ви отримаєте ряд переваг:

  • красиві і надійні меблі, які прослужать довгі роки;
  • оптимальну вартість виробів і послуг;
  • можливість попередньо побачити свою шафу, скориставшись онлайн конструктором;
  • швидку доставку в Київ та інші міста України.
Створено в «Seotm.UA»