м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Вбудовані кухні в Києві від виробника фабрики Майс

№1
№2
№3
№4
№5
№6
№7
№8
№9
№10
№11
№12
№13
№14
№15
№16
№17
№18

Вбудовані кухні на замовлення в Києві і Житомирі, низькі ціни – фабрика Майс

Сьогодні існує безліч видів кухонь, які відрізняються зовнішнім видів, функціональністю, розмірами і формою. Однак у всіх видах головною характеристикою, якій віддають перевагу більшість господинь, залишається зручність. Вбудована кухня може гарантувати автоматизацію більшості процесів і швидкість в приготуванні їжі.

Особливості вбудованої кухні

Вбудована кухня (інша назва – архітектурна) має яскраву відмінність. Вся техніка в ній міститься в суцільну поверхню. Це дозволяє здійснювати всі процеси в приготуванні їжі на одному рівні, що надзвичайно зручно. Крім того, такі меблі прекрасно вписується в інтер'єр, стаючи його частиною. Саме слово “архітектурна” вже свідчить про те, що вона виконує естетичну функцію. Кожна господиня може самостійно вибрати найкрасивішу для неї модель, оскільки наразі можуть собі дозволити можливість робити кухні вбудовані на замовлення.

Завдяки явним перевагам безліч господинь сьогодні віддають перевагу саме вбудованій кухні. Звичайно, вона має свої плюси і мінуси. Серед головних достоїнств варто виділити наступні:

  • економія простору (вбудовані меблі практично ховається в стіні і дарує відкритий простір, не захаращуючи прохід);
  • висока функціональність (майже вся техніка розташована на рівні рук);
  • естетичний вигляд (вбудовані кухні можуть як повністю повторювати контури стін, так і вирівнювати їх, а зовнішній вигляд вражає досконалістю і красою)
  • єдина композиція (немає меблів, що окремо стоять, всі предмети злиті воєдино і гармонійно доповнюють один одного);
  • домашній затишок (кухня виглядає дуже тепло і затишно, в ній можна не тільки готувати, але і проводити решту часу в колі сім'ї).  

Мінуси вбудованих меблів

Як і у всіх меблів, у вбудованій кухні також є свої недоліки:

  • висока вартість порівняно з придбанням окремих елементів техніки;
  • статичність меблів і техніки (спланувати розташування всіх предметів необхідно заздалегідь, так як встановивши кухню, змінити розміщення буде проблематично);
  • труднощі із заміною техніки (при поломці побутової техніки потрібно гранично акуратно робити заміну, щоб не пошкодити фасади, меблевий гарнітур і стільницю);
  • незмінні розміри техніки (замінювати елементи вбудованої кухні можна на аналогічні за розмірами і розташуванням).

Поради щодо купівлі та зменшення ціни на вбудовані кухні

Щоб заощадити при покупці вбудованої кухні, можна заздалегідь продумати розташування побутової техніки та придбати спочатку її. Після цього, виходячи з її розмірів і форми, варто замовляти кухонний гарнітур.

Щоб уберегти себе від зайвих витрат, добре подумайте і визначте, яка техніка Вам вкрай необхідна, а якою Ви користуєтеся раз на рік. Наприклад, якщо йогурт в Вашій родині п'ють тільки тому, щоб вбудована йогуртница не припадала пилом, то задумайтеся, чи потрібна вона Вам. Пам'ятайте, що вилучити її потім і вставити щось інше на її місце буде важко. А ось якщо Ви – природжений кавоман, то, звичайно, без вбудованої кавоварки Вам не обійтися.

Якщо Ви розраховуєте на певну суму, то краще не витрачати часу на розрахунки, а звернеться до магазину зі своїми умовами. Фірма підбере необхідні меблі та техніку, враховуючи побажання клієнта. Крім того, вона подбає про те, щоб лицьові дверцята техніки мали однаковий дизайн з меблями і виглядали гармонійно.

Меблева фабрика Майс пропонує на замовлення різноманітні вбудовані кухні в Києві, Житомирі та по всій Україні, ціни на які порадують клієнтів.

Створено в «Seotm.UA»