м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Фасади МДФ (Плівка ПВХ)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Виробники часто покривають фасади ПВХ матеріалом. Це плівка, яку створюють з полівінілхлориду. Компанія “Майс Меблі” віддає перевагу речовинам, яким можна довіряти. Такий варіант безпечний і надійний.

Плівка ПВХ має багато функцій:

  • надає поверхням привабливий зовнішній вигляд;
  • захищає від руйнівної дії ультрафіолетових променів;
  • ПВХ відштовхує воду;
  • запобігає дії вологого повітря на внутрішній матеріал;  
  • підвищує зносостійкість поверхні;
  • захищає від перепаду температур повітря.

Екологічний матеріал – запорука безпеки

ПВХ дасть фору багатьом оздоблювальним речовинам в екологічності. Вона нешкідлива при щоденному контакті. Зберігає безпечні властивості після багаторічного користування. Підійде в облицюванні фасадів МДФ для будинку, в якому є діти. Адже цей матеріал використовують для створення іграшок.

Плівка ПВХ відповідає сучасним стандартам безпеки. Фунгіцидна обробка захистить від розвитку шкідливих грибків і зростання цвілі. Всі шкідливі мікроби винищуються при антибактеріальній обробці.

Фасад на будь-який смак

Ваші фасади плівка захистить найкраще. Але привабливий зовнішній вигляд – важливий фактор. На сьогоднішньому ринку є вибір на будь-який смак. Колірна гамма різноманітна відтінками. Можна вибирати між глянцевими варіантами і матовими видами.

Якщо ви віддаєте перевагу максимально природного вигляду, варто звернути увагу на плівку ПВХ. Виробники випускають товар різних текстур. Різноманітність відтінків дозволить знайти підходящий. Або вибирайте варіант з імітацією натуральних матеріалів. Подібне покриття підходить не тільки ідеально рівній поверхні. Такому облицюванню під силу будь-які об'ємні форми, як з плавними лініями, так і з гострими кутами.

Простота догляду

Фасади МДФ плівка є більш податливими до чищення і захищеними від подряпин. Очищення за допомогою води або побутової хімії не принесе шкоди зовнішньому вигляду.

Створено в «Seotm.UA»