м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Шпоновані фасади з МДФ

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

 

Шпоновані фасади з МДФ - ідеальне поєднання натуральних матеріалів і новітніх технологій

Фасади МДФ, шпоновані - оптимальний варіант для того, хто шукає ідеального поєднання складної комбінації - натурального вигляду і сучасних технологій.
Даний матеріал володіє рідкісним поєднанням якостей:
- Легкість;
- Міцність;
-Якісний;
- Природність;
- Практичність;
- Доступна ціна;
- Привабливість.
Шпоновані фасади з МДФ - подарують вам міцну і довговічну меблі в поєднанні з шиком класики і природністю природних матеріалів.

Технологія виготовлення шпонованих фасадів

Шпоновані фасади від «Фабрики меблів« Майси »виготовляються за новітніми технологіями з якісних і екологічно чистих матеріалів. При створенні ми використовуємо шпон - зріз з натурального дерева різних порід (вільха, дуб, горіх, ясен, черешня, венге і багатьох інших).
Ширина шпону невелика - від 0,25 до 0,6 міліметрів, що дозволить створити вигляд меблів, створеної з цінних порід деревини.
Отриманий зріз, ми за допомогою спеціальних технологій наклеюємо на фрезерований профіль і фільонку, виконану з МДФ.
Шпоновані фасади - краща альтернатива традиційної дерев'яних меблів
Як ми вже відзначали, шпон володіє чудовим зовнішнім виглядом і є екологічно чистим матеріалом. При цьому, в ньому поєднуються якості високотехнологічних матеріалів - полегшена структура, компактність, ергономічність, легкість і висока міцність.
Відзначимо, що шпоновані фасади не поступаються за своїми якісними характеристиками цільним фасадам. Однак, їх вартість набагато нижча, що є незрівнянним перевагою.
Меблі з шпонованих фасадів - назавжди залишиться в моді. Вона нічим не відрізняється від традиційних виробів, виконаних з цільної деревини, і повністю зберігає всю красу цінних порід дерева.
За допомогою таких меблів можна створити затишне, тепле і гостинне гніздечко для себе, своєї родини і гостей. При цьому ваша меблі буде практичною, довговічною і легкої у використанні.
Виробничий процес виготовлення меблів з шпонованих фасадів - надзвичайно складний і вимагає від фахівців ювелірної точності. Однак, наші фахівці - кращі в Україні і працюють на самому скоєному обладнанні, що гарантує вам отримання самої якісної і красивих меблів за цінами виробника.

Створено в «Seotm.UA»