м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

ГоловнаПро компанію

Про компанію

«Фабрика меблів «МайС» - лідер у виробництві якісних корпусних меблів на замовлення

Фабрика меблів «МайС»  вже 6 років успішно працює на українському ринку і спеціалізується на виробництві високоякісних меблів на замовлення, різного ступеня складності і призначення, за індивідуальними проектами.

Відмінною рисою «Фабрики меблів «МайС» є робота з клієнтами, які хочуть отримати меблі, виконані за індивідуальним замовленням, проект якого можна підготувати  за допомогою наших фахівців.

«Фабрика меблів «МайС» - найвищі стандарти якості, вірність клієнтові і погляд у майбутнє

Якщо ви шукаєте меблі на замовлення, «МайС» - є відмінним прикладом ефективної побудови бізнесу та створення якісної виробничого лінії, що дозволяє успішно конкурувати на сучасному ринку і проводити лояльну цінову політику для широкого кола клієнтів.

Основними принципами роботи «Фабрики меблів «МайС» є:

- Висока якість;

- Практичність меблів;

- Стильний дизайн виробів;

- Простота догляду та експлуатація за різними предметами меблів;

- Комфорт і безпеку для кожного покупця;

- Орієнтація на клієнта, його побажання і можливості;

- Низькі ціни та доступність для широкого кола клієнтів.

Висока якість і доступна ціна нашої продукції забезпечується сучасною виробничою базою і професіоналізмом наших спеціалістів. При виготовленні меблів ми використовуємо лише найкращі матеріали і кращу фурнітуру.

При виробництві меблів фахівці «Фабрики меблів «МайС» використовують екологічно чисту і безпечне сировину, якість якого підтверджено відповідними сертифікатами.

Природні матеріали ми поєднуємо з високотехнологічними елементами, що дозволяє створити сучасні, практичні, функціональні і стильні меблі, які відповідають високим стандартам європейської якості.

«Фабрика меблів «МайС» - стильні та якісні меблі за доступними цінами в Києві і по Україні

Виготовлення меблів на замовлення, «МайС», ще не було так доступно, як зараз. Отримати консультацію та зробити замовлення можна в будь-який зручний для вас час завдяки функціональной онлайн-платформі, на якій можна ознайомляться з широким вибором меблів для дому або офісу. Отримати професійну консультацію або зробити замовлення меблів, що вам сподобались можна по телефону, в режимі онлайн або в нашому офісі.

Не втрачайте часу і станьте власником якісних, стильних і безпечних меблів за доступними цінами!

Створено в «Seotm.UA»