м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Радіусні шафи купе в Києві від виробника фабрики Майс

№1

Радіусні шафи купе на замовлення в Києві і Житомирі – Майс

Шафа-купе сьогодні є незамінним елементом інтер'єру. Крім її функціональності і практичності, вона також служить прикрасою дизайну. Наявність безлічі варіантів оформлення, матеріалів, форм і розмірів дозволяє вибрати оригінальну модель для будинку. Одними з найбільш незвичайних на сьогодні є радіусні шафи-купе .

Особливості радіусних моделей

Радіусні шафи-купе відрізняються своєю місткістю і візуальної красою. Відсутність прямих гострих ліній, плавний перехід на двері наповнюють дану модель легкістю і м'якістю. Вони можуть повторювати вигини на стелі або стін. Радіусні шафи-купе чудово впишуться в кут або вдало розташуються в ніші кімнати. Велика кількість моделей дозволяє розміщувати шафи-купе в будь-якій кімнаті і в будь-якому місці. Вони стануть містким сховищем для одягу, постільної білизни, книг, побутових приладів тощо.

Навіть в кімнатах з маленькою площею шафа-купе не займе багато місця. У той же час вона дозволить заховати необхідні предмети, наповнивши кімнату мінімалізмом. Правильно підібране для конкретної ситуації оформлення допоможе візуально збільшити або розширити простір.

Види радіусних шаф-купе

В залежності від конструкції розрізняють кілька видів:

  • увігнуті (дозволяють заощадити простір);

  • опуклі (характеризуються наявністю додаткового місця всередині);

  • вигнуті (мають оригінальну форму, підходять у випадках, коли необхідно приховати нерівності стін і в багатьох інших випадках).

Найчастіше шафи-купе радіусні мають кутову форму. Увігнута модель відмінно підійде для заповнення кута кімнати. Якщо у Вашому випадку кожен метр простору грає роль, то така модель може стати незамінною. Вона також добре впишеться в нішу в Вашій квартирі. Ще однією перевагою всіх моделей є відсутність дверцят, щовідкриваються назовні.

Опуклі радісно шафи-купе мають більше місця для зберігання речей. У зв'язку з цим, практично їх встановлювати в коридорі або в кутку спальні, передпокої. Також вдалим буде розміщення даної моделі в дитячій. Підібравши відповідне по стилю оформлення, можна доповнити шафою-купе загальну картину.

Вигнуті моделі краще вписуються в кімнатах з великим простором. Хвилеподібна форма, яку має даний вид, може зробити приміщення стильним і незвичайним. На Ваш розсуд можна замовити вподобаний дизайн.

Переваги радіусних шаф-купе

Незаперечною перевагою даного виду шаф є їх місткість. Вибравши меблі на замовлення, Ви можете домовитися про кількість полиць, ящиків, додатковий гарнітур всередині. Заздалегідь визначивши, для якої кімнати призначена меблі і які функції вона буде виконувати, можна легко вирішити питання про кількість необхідного обладнання всередині.

На радіусні шафи-купе ціни варіюються в широкому діапазоні. Вона залежить від форми, розміру, обраного матеріалу і внутрішнього наповнення. Кілька здешевити обрану модель без шкоди для якості можна, відмовившись від зайвих деталей, якими Ви користуєтеся рідко. Наприклад, конструкція, що опускається або висувається зробить шафу дорожче. У той час як звичайна полка запросто зможе замінити її і навіть вмістити більше речей.

На ціні також істотно позначається якість матеріалів. Якщо замінити скло на дверях на скляні вставки, це допоможе заощадити. Великою перевагою вбудованих радіусних шаф-купе в плані економії є відсутність стелі і дна конструкції, а також бокових стінок.

Створено в «Seotm.UA»