м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Шафи купе вітальню в Києві від виробника фабрики Майс

№1
№2
№3
№4
№5
№6
№7
№8
№9
№10
№11
№12
№13
№14
№15
№16
№17
№18

Шафи купе в вітальню на замовлення в Києві і Житомирі – Майс

Однією зі складових меблів для вітальні є шафа-купе. Сьогодні це незамінна деталь інтер'єру. В одному місці вона з'єднує безліч предметів і служить місцем для їх зберігання. У зв'язку з цим, шафу-купе в вітальню потрібно вибирати грунтовно.

Як правильно вибрати шафу-купе для вітальні?

Щоб зробити вдалу покупку, вибирайте модульні шафи для вітальні. Сьогодні, за часів блискавичного прогресу, важливо, щоб меблі в будинку також піддавалася змінам. Модульні шафи-купе у вітальню прекрасно виконують цю функцію. Крім цього, вони також мають ще кілька переваг:

  1. місткість (найголовніша характеристика, яку мають шафи-купе у вітальню; за розсувними дверима зазвичай ховається багато місця, якого вистачить для зберігання речей всієї родини);
  2. функціональність (якщо раніше орна шафа виконувала одну функцію – зберігання речей, то шафа-купе може здійснювати кілька ролей, наприклад, поміщати плазмову панель. Завдяки цьому вона стає все більш затребуваним на ринку);
  3. практичність (багато деталей інтер'єру виконують лише функцію декору. Шафи-купе в кімнату разом виглядають виразно, дуже практичні у використанні);
  4. компактність (вміщуючи велику кількість предметів, шафа виглядає компактно і не займає багато місця у вітальні);
  5. естетичність (ще одна важлива функція, дані меблі надають величезну кількість варіантів оформлення).

Для вирішення індивідуальних запитів необхідно робити шафу-купе в вітальню на замовлення. Виробник врахує розміри майбутніх меблів. Ви зможете самостійно вибрати потрібний матеріал. Сьогодні є можливість вибрати різні матеріали, а також замовити оформлення. Ви навіть зможете використовувати своє улюблене фото і помістити його на фронт шафи. Гарна рамка для фото, чи не так?

Різновиди моделей

Шафи для вітальні можуть мати різні конструкції. Знову ж таки, все залежить від параметрів приміщення. Деякі квартири мають ніші. У цьому випадку питання про вибір моделі зводиться до мінімуму. Ідеальним рішенням стане вбудовані меблі. При цьому Ви навіть заощадите, оскільки даний варіант для вітальні виключає наявність стінок, стелі і дна. Звичайно, є і свій недолік в неможливості переставити дану шафу. Однак, якщо Ви не збираєтеся переїжджати, ця проблема перетворюється для Вас у відсутність проблем.

Радіусні моделі в вітальню доречно встановлювати при наявності достатнього місця. Дуже оригінально виглядають такі моделі, коли мають кілька секцій дверей. За формою вони нагадують хвилю. Прикрашена піскоструминним візерунком або вітражним малюнком, вона перетворить Вашу вітальню. Великою перевагою є те, що такі моделі припадуть до смаку любителям різних стилів дизайну.

Деякі зали прекрасно виглядають з шафою-купе в кутку. Зазвичай, вони невеликі за розміром, зате компактні і місткі. Для великих кімнат бажано вибирати моделі відповідного розміру. У цьому випадку вони стануть важливим елементом інтер'єру. Також можна замовити багатофункціональну модель, в якій будуть додаткові ніші для техніки, наприклад, плазмової панелі.

На шафу-купе в вітальню ціна дуже широко варіюється. Оскільки це своєрідний конструктор, то кожна деталь має свою вартість і в результаті складання формується остаточна сума.

На фабриці Майс Ви можете придбати шафу-купе у вітальню в Києві, Житомирі та в багатьох інших містах. Визначиться з вибором відповідної моделі для Вашої вітальні допоможуть наші фахівці.

Створено в «Seotm.UA»