м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Шафи купе в передпокій в Києві від виробника фабрики Майс

№1
№2
№3
№4
№5
№6
№7
№8
№9
№10
№11
№12
№13
№14
№15
№16
№17
№18

Шафи купе в передпокій на замовлення в Києві і Житомирі – Майс

Домашній інтер'єр сьогодні не може обійтися без шафи-купе. ЇЇ варіабельність дозволяє установку в будь-якому приміщенні і всюди вона чудово впишеться в дизайн. Залежно від того, яку функцію має виконувати, вона може звертати на себе особливу увагу або взагалі візуально розчинитися в приміщенні. Шафа-купе в передпокій допоможе здійснити Ваші ідеї для будинку.

Чому необхідно замовити шафу-купе в передпокій?

Важливу роль в інтер'єрі грає кількість розкладених речей в кімнаті. Чим більше дрібних деталей, тим більше нагромадження здається приміщення. Відповідно, розкидані предмети гардероба створюють бардак. Цю проблему з легкістю усувають шафи-купе в передпокій.

Вони мають ряд переваг:

  • місткість (за дверцятами ховається багато відділень і полиць для зберігання речей різного призначення);
  • невеликий розмір (шафи-купе займають небагато місця і не захаращують прохід);
  • окремий елемент дизайну (крім головного призначення дані меблі послужать прикрасою Вашого будинку);
  • сучасне рішення (сучасний стиль оформлення дозволяє інтегрувати меблі під затребувані стилі, також можна вибрати інший відповідний стиль).

Різноманітність шаф-купе для передпокою

Сьогодні характерно робити в передпокої шафи-купе на замовлення, оскільки в такому випадку можна самостійно вибирати всі параметри:

  • матеріал (ДСП, дзеркало, лакомат – матове скло, Лакобель – лаковане скло, пластик, бамбук, ротанг, декоракріл, штучна шкіра, фотодрук);
  • форму (прямий, кутовий, радісний);
  • конструкцію (вбудований, корпусний);
  • оформлення (дзеркальними вставками, піскоструминним малюнком, лазером, вітражем і ін.).

Сучасні корпусні моделі дозволяють також демонтувати шафу по необхідності переїзду або ремонту. Також з часом Ви можете змінювати висоту полиць (завчасно встановивши таку можливість при замовленні). Вбудована модель, на жаль, не має можливості бути переставлена в нішу, яка має іншу площею. Однак вона має велику перевагу в ціні.

Вартість та фото шаф-купе в передпокій

На шафу-купе в передпокій ціна формується залежно від вищеперерахованих складових. Щоб приблизно представляти, на яку суму розраховувати з певними вимогами, Ви можете скористатися конструктором на нашому сайті. Натисніть на кнопку “Прорахунок меблів” і виберіть відповідну структуру, щоб конкретизувати вартість.

Ви також знайдете на кожну шафу-купе в передпокій каталог фото на сайті і зможете довідатися про ціни. Всі представлені моделі є в наявності. Порівнявши всі варіанти, набагато простіше підібрати відповідну під власний передпокій. Важливо, щоб ці меблі вміщали верхній одяг, шапки, шарфи, рукавички та інші аксесуари. Також тут зручно зберігати взуття на нижній полиці. Формуючи замовлення, можна додатково вказати відділення або висувну конструкцію для зберігання взуття. Передпокій виглядає набагато привабливіше, коли всі предмети верхнього одягу заховані і в той же час знаходяться в доступному місці.

На верхніх полицях зручно зберігати коробки з сезонним взуттям. Для жінок також сподобається відділення для косметики на одній з полиць шафи-купе в передпокої. Дзеркальні двері позбавлять від необхідності окремо купувати дзеркало і шукати для нього місце. Компактність і велика функціональність – це те, що подарують Вам шафи-купе в передпокій, а ціни на них приємно порадують.

Створено в «Seotm.UA»