м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Шафи купе в спальню в Києві від виробника фабрики Майс

№1
№2
№3
№4
№5
№6
№7
№8
№9
№10
№11
№12
№13
№14
№15
№16
№17
№18

Шафи купе в спальню на замовлення в Києві і Житомирі - Майс

Спальня - це найзатишніше місце в будинку. Воно повинно дарувати спокій, комфорт і гармонію. Після важкого робочого дня або активного відпочинку хочеться відпочити і відновити сили. Для цього спальня повинна мати відповідний дизайн, бути облаштована необхідними меблями і предметами декору. Щоб все було на своїх місцях і завжди під рукою, необхідна шафа-купе в спальню.

Шафи в спальню - вдале рішення

Особливістю облаштування інтер'єру спальні є необхідність зберігати багато речей в одному місці. При цьому не найвдалішим рішенням буде захаращення кімнати різними тумбами, комодами. По-перше, це не завжди виглядає естетично, а по-друге, - не зовсім практично. Найкраще з цією функцією впораються шафи-купе в спальню. Вони дозволяють зберігати велику кількість речей в одному місці і виглядають дуже стильно.

Купити шафу в спальню – отримати масу переваг

Основні причини розмістити шафи-купе для спальні:

  • Ергономічність. Мінімум речей в інтер'єрі і максимум – в шафі. У спальні завжди зберігається багато речей: постільна білизна, покривала, пледи, ковдри, одяг і ін. У зв'язку з цим потрібно достатньо місця, щоб все це заховати. Крім того, все має бути доступним. Саме це дарує шафа. Велика кількість поличок і відділень дозволяють розмістити необхідні предмети і зробити їх завжди доступними.
  • Економія. У порівнянні з корпусними меблями купити шафу-купе в спальню буде дешевше. При цьому вона не поступається в якості. Причина в доступній вартості очевидна – для шафи-купе використовується значно менше витратних матеріалів. Замість бічних стінок, верху і дна можуть служити стіни кімнати, стеля та підлога відповідно.
  • Елемент інтер'єру. Крім своїх основних функцій шафа-купе також може стати окремою частиною дизайну спальні. Оформлення дверцят майже не знає кордонів, тому Ви можете спокійно вибирати дані меблі і інтегрувати їх в інтер'єр.

Перш, ніж замовити шафу-купе в спальню, добре подумайте, які відділення всередині неї Вам знадобляться. Сплануйте, скільки потрібно полиць, висувних ящиків, відділів для одягу, кошиків для білизни, дрібних аксесуарів і т.д. Шафу-купе в спальню купити можна на нашому сайті.

Підлаштуватися під Ваші вимоги

Шафи-купе сьогодні настільки варіюються в оформленні та формі, що навіть самий вибагливий клієнт зможе повністю задовольнити свої вимоги. Якщо питання стоїть в квадратних метрах, можна купити шафу для спальні, яка практично розчиниться в просторі. Якщо в кімнаті присутня ніша, по заданих розмірах можна спроектувати і вбудувати в неї меблі. Якщо ж Ви хочете наповнити простір спальні відсутніми предметами інтер'єру, то і в цьому допоможе шафа-купе.

Дизайнери і психологи настійно рекомендують не вибирати агресивні кольори, яскраві викликають тони і принти для оформлення спальні. Вони можуть викликати безсоння і дратувати нервову систему, перетворюючи відпочинок у втому. Кращим варіантом будуть спокійні, ніжні тони. Якщо у Вашому випадку вони зливаються з іншими меблями в кімнаті, можна використовувати в оформленні шафи один з кольорів інших елементів інтер'єру (наприклад, ліжка, фіранки, килим і ін.).

Фабрика Майс по будь-яким параметрам виготовляє шафи купе в спальню в Києві, Житомирі та доставляє по всій Україні. Конструктор, встановлений на сайті, допоможе визначитися з вибором форми, матеріалу і оформлення. На шафу-купе в спальню ціна буде формуватися в залежності від обраних параметрів.

Створено в «Seotm.UA»