м.Житомир, вул.Київська 77
ТРЦ Глобал UA
Центр меблів та декору

+38 068 289 45 90

+38 050 271 86 82

Замовити дзвінок

Кутові шафи купе в Києві від виробника фабрики Майс

№1

Кутові шафи-купе від фабрики “Майс”

Економія місця в квартирі - важливе питання, яке можна вирішити за допомогою вдало підібраних меблів. Більш популярними стають недорогі кутові шафи-купе, у яких багато переваг перед іншими моделями. І як раз таки одним з головних переваг є компактність конструкції. Кутова форма дозволяє встановлювати шафу там, де вона буде найменше заважати і займати простір - в кутку кімнати. Особливо вони користуються популярність в малогабаритних квартирах, адже абсолютно недоречно буде встановлювати шафу, яка займе половину площі кімнати.

Різновиди кутових шаф-купе

Форма визначає класифікацію виробів. Хоча загальний нюанс - кут - присутній у всіх видах, інші елементи можуть відрізнятися і створювати абсолютно унікальні форми:

  • трапецепоібні шафи-купе (трикутні) - два краї шафи з'єднані загальною стінкою по діагоналі, яка утворює трикутник. До таких меблів додатково можна приставити інші шафи або меблі - прямі шафи, радіусно відкриті і закриті. Вони мають багато простору всередині, тому ідеально підходять для громіздких речей. Таким чином можна ефективно розташувати великі предмети, сховавши їх усередину шафи.
  • Г-подібні шафи-купе - вони більш практичні, так як займають менше простору. Конструкція складається з двох частин - дві окремих шафи, з'єднаних між собою під кутом 90 градусів. Вони мають дві окремі двері. У деяких випадках одна з частин залишається відкритою. Також може бути застосована конструкція, двері якої з однієї частини ховаються заїжджаючи в іншу.
  • радіусні (гнуті) шафи-купе - сучасне рішення прості кутової форми шафи. Вони виглядають досить стильно, і в той же час дуже місткі, компактні і легко вписуються в інтер'єр. Замовити таку шафу можна за індивідуальним замовленням. Вони відрізняють від інших типів своїм оригінальним зовнішнім виглядом - така модель завжди буде прикрашати приміщення і перетворить кімнату за рахунок незвичайної форми.

Як ми працюємо - розрахунок вартості шафи, доставка, оплата і гарантія

Команда “Майс” допоможе Вам у виборі варіанту з каталогу або підбере для вас бажану модель конструкції. Якщо Ви хочете купити унікальну модель кутової шафи, то дизайнери-конструктори займуться цим і створять для Вас ідеальну концепцію в тому стилі, який Ви хочете, зі зручною розстановкою. Виготовлення меблів здійснюється за індивідуальними розмірами, наданими клієнтами.

Замовити кутову шафу-купе в Києві можна декількома методами - заповнивши онлайн-форму на сайті, в офісі або по телефону. Наші співробітники з радістю проконсультують та нададуть всю необхідну інформацію. Оплата замовлення проводиться готівковим, безготівковим способами, переведенням на банківську карту або кредит через банк. Передоплата зазвичай становить 60%. У вартість замовлення включений також монтаж меблів.

Доставка готового виробу здійснюється за вказаною адресою. По місту доставка безкоштовна, за місто - розраховується індивідуально по кілометражу. Разом з цим клієнту надається гарантія на товар. Ми впевнені в якості своїх виробів і з задоволенням надамо цю впевненість Вам у вигляді документального підтвердження!

Якісні кутові шафи купе - з Майс це реально!

Кутові шафи-купе на замовлення в Україні від “Майс” - це гарантія якості за доступною ціною. У каталозі магазина представлені готові проекти кутових моделей, які наочно демонструють нашу роботу. Така компактна меблі, як кутова модель, не розчарує - вироби практичні, лаконічні і разом з тим мають відмінні зовнішні характеристики. Купити кутову шафу-купе - відмінне рішення для тих, хто цінує практичність у поєднанні з компактністю і привабливістю.

Створено в «Seotm.UA»